Chorvatsko

Vlastně celé Jadranské pobřeží s četnými ostrovy je velmi lákavé - města Rijeka, Split, Zadar, Makarska,Tučepi a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera - soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejvíce navštěvovanějších zemí...
pokračování popisu na serveru Wikipedie.org

Kontaktujte nás

Telefon: 777 253 993

Naše služby

Nabízíme Vám asistovaný nákup nemovitosti či pozemku v Chorvatsku.

Pořídit si nemovitost v tomto koutě světa rovná se objednat si pořádnou porci zážitků, obklopení se pohodou, příjemnými lidmi, jídlem pro božské chuťové buňky a architekturou, ze které dýchá stoletá historie. Nelze doporučit jediné místo, ostrůvek či pláž. Každý kilometr čtvereční je jiný, každý je jedinečný a přece jsou všechny jadranské. Naleznete zde kouty bez turistů, pouze s pár domorodci, stejně jako turistické destinace s vysoce rozvinutou infrastrukturou, množstvím obchodů a službami pro náročnou klientelu. V malých vesničkách kus od turistických destinací uvítáte naopak dokonalý klid, z každého centimetru země na Vás bude dýchat svěžest mísící se s historií, slunce, hory a podmanivé vábení místních kavárniček a restaurací.

 

Jste-li milovníky zdejší krajiny, architektury, podnebí i všeho chorvatského, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám vybrat dokonalou nemovitost v tomto úžasném koutě světa!© 2013 - www.chorvatskereality.cz, ComSTAR Prague s.r.o.