Chorvatsko

Vlastně celé Jadranské pobřeží s četnými ostrovy je velmi lákavé - města Rijeka, Split, Zadar, Makarska,Tučepi a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera - soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejvíce navštěvovanějších zemí...
pokračování popisu na serveru Wikipedie.org

Kontaktujte nás

Telefon: 777 253 993

  Vítejte na stránkách společnosti ComSTAR Prague s. r. o. Jsme zavedená realitní kancelář s širokým portfoliem nabízených nemovitostí z různých oblastí. Jedním z našich projektů v oblasti nemovitostí je trh s nemovitostmi a pozemky v Chorvatsku. Jsme etablovaná společnost na českém trhu, která Vám kompletně zajistí nákup nemovitosti v Chorvatsku a poskytne full-service včetně všech informací, které potřebujete vědět a všech kontaktů, které potřebujete získat.


Vaše starosti s koupí nemovitosti kompletně na naše bedra

Jako jediná společnost na českém trhu Vám zajistíme veškerý servis spojený s výběrem a koupí Vaší nemovitosti, včetně poprodejního uvedení celé nemovitosti do provozu. Vaši nemovitost pro Vás koupíme kompletně na klíč.

V rámci Vašeho nákupního procesu Vám zajistíme celý komplex služeb, a to zejména:

Jsme si vědomi toho, že od Vámi vyřčené myšlenky vlastnit nemovitost v Chorvatsku ke skutečnému vlastnictví této nemovitosti vede dlouhá cesta. Náš profesionální tým je připraven Vám asistovat celým tímto procesem a co nejúčinněji se podílet na tom, aby tento proces měl co nejhladší a nejrychlejší průběh.

Naše mnohaleté zkušenosti jsou vodítkem k tomu, abyste v průběhu celého nákupního procesu dostávali pouze relevantní informace, které Vám zajistí ten nejlepší výběr nemovitosti. Zejména je nutné si uvědomit, zda si přejete vlastnit nemovitost v Chorvatsku pouze coby investici, tedy především k pronájmu, nebo tuto svou investici hodláte využívat i pro rodinné dovolené či jiné účely. Touto elementární otázkou začíná celý proces výběru vhodné nemovitosti. Pro odpovědi na sumu Vašich dalších otázek si Vám dovolujeme nabídnout naše služby. Neváhejte nás prosím kontaktovat, atraktivní nabídky jsou poptávány každým dnem!


© 2013 - www.chorvatskereality.cz, ComSTAR Prague s.r.o.